محور مجموعه مدیریت دیرین دیرین بررسی عملکرد

محور: مجموعه مدیریت دیرین دیرین بررسی عملکرد دیرین دیرین بیمه سیل زدگان سیل آذربایجان ستاد بحران

گت بلاگز فرهنگی هنری «سایه عاشقی» بر سر نمایشگاه کتاب افکنده می‌شود

رمان «سایه عاشقی» اثر ناصر پروانی در سی‌ُامین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب پایتخت کشور عزیزمان ایران عرضه می‌شود.

«سایه عاشقی» بر سر نمایشگاه کتاب افکنده می‌شود

ناصر پروانی، شاعر در گفتگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ در خصوص حضور کتاب های خود در نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: آینده نگری می کردم دو تا از کتاب هایم در سی ُامین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت کشور عزیزمان ایران عرضه شود ولی متاسفانه تنها یکی از آنها با عنوان «سایه عاشقی» به این دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت کشور عزیزمان ایران می آید. این اثر یک رمان باعشق محض است که بعد از انتشار ده مجموعه شعر، تصمیم به نوشتن آن گرفتم.
وی افزود: رمان «سایه عاشقی» یک رمان واقعی و بسیار نزدیک به زندگی امروزی هست. شخصیت مهم داستان آقایی است که به یک زن مبتلا به سرطان نزدیک می شود. کتاب را با جنسی متفاوت از داستان های امروزی نوشتم و نظر دو سه تا از اساتید راجع به آن مثبت بود. رمان «سایه عاشقی» به وسیله انتشارات سخنوران منتشر شد و کار چاپ، توزیع و پخش آن بر عهده این انتشارات هست. قرار است مراسم رونمایی از این کتاب در روز دوم و سوم نمایشگاه بین المللی کتاب برگزار شود.

عبارات مهم : ایران

این شاعر با اشاره به مضمون باعشق کتاب «سایه عاشقی» بیان کرد: در کتاب «سایه عاشقی» علاوه بر عنوان عاشقانه، مباحث اجتماعی و پرسشها خانوادگی و آنچه که گریبانگیر خانواده است گنجانده شده است هست. دوست داشتن های اساطیری بدون چشم داشت های دنیوی، دوست داشتن واقعی و تعریف جدیدی از علاقه در رمان «سایه عاشقی» دیده می شود.
پروانی در آخر تصریح کرد: این کتاب یک نوع عاشقی تازه را به مخاطب خود معرفی می کند که به علاقه های اساطیری نزدیک است مانند آنچه نظامی در کتابش توضیح می دهد یا آنچه در ابیات حافظ وجود دارد. امیدوارم این کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت کشور عزیزمان ایران جزء کتاب های موفق و پرمخاطب باشد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | نمایشگاه | کتاب سایه عاشقی | ناصر پروانی | نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران | مضمون عاشقانه | رمان | نظامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog