محور مجموعه مدیریت دیرین دیرین بررسی عملکرد

محور: مجموعه مدیریت دیرین دیرین بررسی عملکرد دیرین دیرین بیمه سیل زدگان سیل آذربایجان ستاد بحران

گت بلاگز سیاسی تحقق کارآفرین در گروی به کارگیری یک کابینه جوان و پرتحرک است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تأکید بر اینکه سیاست دولت باید بر مبنای حل پرسشها معیشتی و اقتصادی مردم باشد، اظهار داشت: زمانی در این زمینه کار جدی صورت می‌گ

تحقق کارآفرین در گروی به کارگیری یک کابینه جوان و پرتحرک است

مجتبی ذوالنور در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان؛ با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت و توجه به اقشار کم درآمد ضعیف و محروم جامعه گفت: امروز بخش زیادی از مردم ما در همین سطح قرار دارند و ضرورت پیگیری عاجل و حل پرسشها آنها بر کسی پوشیده نیست.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تأکید بر اینکه سیاست دولت باید بر مبنای حل پرسشها معیشتی و اقتصادی مردم باشد، اظهار داشت: زمانی در این زمینه کار جدی صورت می گیرد که کابینه دولت یک کابینه جوان، با نشاط، توانمند، پرتحرک و باتلاش باشد.

عبارات مهم : امنیت

وی تصریح کرد: زمانی یک کابینه می تواند پرتحرک، پرتلاش و با جدیت باشد که وزرای آن از نظر علمی و جسمی، آن انرژی و پتانسیل مورد نیاز را داشته باشند.
ذوالنور با تأکید بر اینکه افرادی که از میانسالی به اوج هستند دیگر حساسیت ها، خلاقیت ها، نشاط، شادابی و توان کار مضاعف برایشان چندان اوج نیست، اظهار داشت: افرادی که از میانسالی به اوج هستند، باید زیاد در ستادها اقدام به کارهای فکری، برنامه ریزی و تدوین سیاست ها کنند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطرنشان کرد: در برابر باید جهت کارهای سخت میدانی و اجرایی از افراد جوان خلاق، با نشاط و با تحرک استفاده شود که انرژی کار و تلاش مضاعف را داشته باشند.
ذوالنور با بیان اینکه این دو توصیه ای که مقام معظم رهبری فرمودند، همان دو عنوانی است که جهت نام گذاری سال 96 گزینش کردند، اظهار داشت: سال 96 سال تولید ملی و اشتغال است و اگر بخواهیم این مقوله محقق بشود، با یک کابینه جوان و پرتحرک محقق می شود که امیدواریم دولت تازه در تشکیل کابینه نسبت به این توصیه که می تواند در زندگی مردم بسیار اثر مثبت داشته باشد دقت مورد نیاز را به خرج دهد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: امنیت | کمیسیون | ذوالنور | عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس | مشکلات معیشتی و اقتصادی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog