محور مجموعه مدیریت دیرین دیرین بررسی عملکرد

محور: مجموعه مدیریت دیرین دیرین بررسی عملکرد دیرین دیرین بیمه سیل زدگان سیل آذربایجان ستاد بحران

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مهناز افشار راوی استقلالی‌ها شد

به گزارش گروه تحریریه سایت، مهناز افشار بازیگر سینما به فیلم سینمایی «آبی به رنگ آسمان» پیوست. این فیلم را امیر رفیعی با محوریت مرور تاریخ کلوب استقلال می سازد

مهناز افشار راوی استقلالی‌ها شد

مهناز افشار راوی استقلالی ها شد

عبارات مهم : آسمان

مهناز افشار بازیگر مشهور سینمای کشور عزیزمان ایران به فیلم «آبی به رنگ آسمان» پیوست.

به گزارش گروه تحریریه سایت، مهناز افشار بازیگر سینما به فیلم سینمایی «آبی به رنگ آسمان» پیوست. این فیلم را امیر رفیعی با محوریت مرور تاریخ کلوب استقلال می سازد و مهناز افشار هم به عنوان راوی در بخشی از فیلم حضور دارد.

رفیعی کارگردان و تهیه کننده «آبی به رنگ آسمان» یکی از بااهمیت ترین انگیزه های حضور مهناز افشار در این اثر را فارغ از رنگ های فوتبالی به جهت حمایت از حقوق بانوان ایرانی اطراف حضور در ورزشگاه ها به خصوص ورزش پرطرفدار فوتبال دانست.

در «آبی به رنگ آسمان» که قبل تر «چهار فینال آسیا» نام داشت و تاریخ کلوب استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران را از وقت تاسیس 1324 تا به امروز با حضور بیش از 70 بزرگ این کلوب به تصویر می کشد، علاوه بر مهناز افشار صورت هایی همچون همایون ارشادی، سیامک انصاری، فرهاد اصلانی، حمیدرضا آذرنگ و رضا یزدانی نیز حاضرند.

رضا یزدانی خوانندگی تیتراژ نهایی فیلم را هم برعهده دارد. متن «آبی…» را خشایار الوند از نویسندگان باسابقه نگاشته هست. رضا تاری وردی تدوین گر و شهاب کاظمی فعال حوزه شبکه نمایش خانگی به عنوان مشاور تهیه کننده در این اثر حضور داشته است.. علی فتح الله زاده مدیر عامل اسبق کلوب استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز در تهیه کار رفیعی را همراهی نموده است.

رفیعی قبل از شروع ساخت «آبی به رنگ آسمان» که علیرغم ارائه فقط بخشهایی از آن به هیأت گزینش سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر طی سال گذشته، در جمع ده مستند برتر این فستیوال قرار گرفت، تولید مستند پرمخاطب «من ناصر حجازی هستم…» را در کارنامه دارد.

مهناز افشار راوی استقلالی‌ها شد

واژه های کلیدی: آسمان | ایران | مستند | ایرانی | استقلال | استقلال | مهناز افشار | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog