محور مجموعه مدیریت دیرین دیرین بررسی عملکرد

محور: مجموعه مدیریت دیرین دیرین بررسی عملکرد دیرین دیرین بیمه سیل زدگان سیل آذربایجان ستاد بحران

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی نفت در مدار زیاد کردن قیمت

نفت روز سه‌شنبه تحت تاثیر تعطیلی خط لوله فورتیز در دریای شمال و ادامه کم کردن تولید اوپک و غیراوپک زیاد کردن یافت با این‌همه تولید رو به رشد آمریکا، زیاد کردن ز

نفت در مدار زیاد کردن قیمت

نفت در مدار زیاد کردن قیمت

عبارات مهم : میلیون

نفت روز سه شنبه تحت تاثیر تعطیلی خط لوله فورتیز در دریای شمال و ادامه کم کردن تولید اوپک و غیراوپک زیاد کردن یافت با این همه تولید رو به رشد آمریکا، زیاد کردن زیاد قیمت ها را محدود کرد.

به گزارش ایسنا، نفت وست تگزاس اینترمدیت آمریکا با ۱۷ سنت یا ۰.۳ درصد زیاد کردن نسبت به قیمت نهایی معاملات روز دوشنبه، به ۵۷.۳۳ دلار در هر بشکه رسید.

نفت در مدار زیاد کردن قیمت

بهای معاملات نفت برنت که قیمت پایه بازار بین المللی است با ۱۴ سنت یا ۰.۲ درصد افزایش، ۶۳.۵۵ دلار در هر بشکه معامله شد.

در معاملات اخیر قیمت ها عوض کردن چندانی نداشتند و برنت از جمعه گذشته تاکنون در محدوده ۶۳ تا ۶۳.۹۱ دلار در هر بشکه معامله شده است است.

نفت روز سه‌شنبه تحت تاثیر تعطیلی خط لوله فورتیز در دریای شمال و ادامه کم کردن تولید اوپک و غیراوپک زیاد کردن یافت با این‌همه تولید رو به رشد آمریکا، زیاد کردن ز

پس از این که اعتصاب کارکنان نفتی در نیجریه لغو شد تا اندازه ای از روند صعودی قیمت ها کاسته شد، با این همه قیمت های نفت همچنان از ادامه تعطیلی سیستم خط لوله فورتیز در دریای شمال و همچنین ادامه کم کردن عرضه به میل خود از سوی تولیدکنندگان اوپک و غیراوپک مورد حمایت قرار گرفته است.

کاهش تولید این کشورها در ژانویه شروع شده است و قرار است تا آخر سال میلادی آینده ادامه پیدا کند، ولی شرکت روس نفت روسیه روز دوشنبه اعلام کرد کم کردن تولید ممکن است بعد از سال ۲۰۱۸ نیز تمدید شود. در نتیجه این محدودیت عرضه، ذخایر نفت در سطح جهانی کم کردن پیدا کردند.

طبق گزارش شرکت “برن اشتاین انرژی” ذخایر کشورهای صنعتی شرکت توسعه و همکاری اقتصادی در اکتبر ۴۰ میلیون بشکه کم کردن یافت و به ۲.۹۲ میلیارد بشکه رسید در حالی که ذخایر جهانی با ۶۱ میلیون بشکه کاهش، به ۵.۴۸ میلیارد بشکه رسید. این آمار نشان می دهد که بازار در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ با کمبود عرضه مواجه خواهد شد، ولی رشد تولید آمریکا که از اواسط سال ۲۰۱۶ به میزان ۱۶ درصد زیاد کردن یافته و به ۹.۸ میلیون بشکه در روز رسیده، ممکن است تلاش های اوپک جهت از بین بردن مازاد عرضه را ترساندن کند.

نفت در مدار زیاد کردن قیمت

بر اساس گزارش رویترز، اداره اطلاعات انرژی آمریکا آینده نگری کرد تولید شیل در ژانویه ۹۴ هزار بشکه در روز زیاد کردن خواهد یافت که سیزدهمین زیاد کردن ماهانه متوالی خواهد بود. این شرکت دولتی اعلام کرد انتظار دارد تولید نفت آمریکا در سال ۲۰۱۸ به رکورد ۱۰.۰۲ میلیون بشکه در روز افزایش کند که به سطح تولید بزرگترین تولیدکنندگان دنیا مشمول بر عربستان سعودی و روسیه نزدیک خواهد شد.

واژه های کلیدی: میلیون | آمریکا | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog